دعاوی بین المللی

banner4

خدمات حقوقی بین المللی دفتر حقوقی نوبیان، ارائه مشاوره به تجار و فعالان اقتصادی ایرانی علاقه مند به گسترش فعالیت های خود در سطح جهانی و پی گیری امور شرکت ها و اشخاص حقیقی خارجی یا ساکن خارج از کشور که در ایران فعالیت تجاری دارند را شامل می شود.

در مورد دعاوی حقوقی یا امور تجاری که در خارج از حوزه صلاحیت قضایی جمهوری اسلامی ایران قرار دارد، ارائه خدمات حقوقی صرفاً از طریق وکلای رسمی کشور مربوطه که سابقه قابل قبولی از همکاری با دفتر ما داشته باشند صورت می گیرد.

وکلای دفتر حقوقی نوبیان همچنین دارای مهارت و تجربه لازم برای اظهارنظر در مورد نحوه تفسیر و اجرای قوانین ایران هستند و سابقة صدور نظریات حقوقی به عنوان کارشناس حقوق خارجی ( Foreign LawExpert)  در نظام های قضایی کشورهای مختلف از جمله انگلستان و استرالیا را دارند. صدور گواهی یا تصدیق نامه در مورد احوال شخصیه، سوابق شغلی یا قضایی متقاضیان جهت استفاده اتباع یا اشخاص مقیم ایران در خارج از کشور و درحدودی که قوانین و مقررات ایران به وکلای پایه یک دادگستری اعطای صلاحیت نموده از جمله دیگر خدمات ماست.

در مورد اشخاص حقیقی یا حقوقی مایل به سرمایه گذاری و تجارت در ایران با توجه به پیچیدگی و تعدد مراجع قضایی و شبه قضایی در نظام حقوقی ایران اولویت سیاست کاری اصلی ما ارائه مشاوره و تنظیم قرارداد پیش از بروز اختلاف یا حل و فصل اختلافات از طریق روش های جایگزین ( ADR ) است. موکلان ما معمولاً با آگاهی قبلی کامل از ریسک های حقوقی وارد تجارت با طرفهای ایرانی می شوند و در صورت بروز چالشهای حقوقی به فراخور موضوع از تجربه و تخصص یک یا چند نفر از وکلای دفتر بهره مند می شوند.

دکتر نوبان فشندی به عنوان مدیر و مسئول دپارتمان بین المللی دفتر حقوقی نوبیان دارای تجربة فعالیت در عرصة حقوق بین الملل هم در سطح آکادمیک و علمی و هم در حوزة کار عملی وکالت است. تجربة ایشان هم به عنوان وکیل و هم به عنوان داور در پرونده های دارای ابعاد فراملّی امکان ارائه خدمات حقوقی تواٌم با سرعت و دقت مناسب را برای موکلان این نوع پرونده ها فراهم ساخته است.